Volné pracovní místo  IT Infrastructure Specialist

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–70 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ZMK
Místo výkonu práce: 28. října 3346/91, Moravská Ostrava

Náplň práce:
  • Administrace a správa zákaznických aplikací
  • Komunikace na denní bázi se zákazníky, dodavateli a specialisty
  • Zkušenosti s monitoringem
  • Zkušenosti s instalací a upgradem aplikací
  • Samostatnost v řešení problémů související s integrací aplikací

Požadavky
  • Pokročilá znalost UNIX/Linux systémů z pohledu administrátora
  • Základní znalost databází DB2, Oracle, MSSQL, MySQL
  • Zkušenosti z enterprise IT prostředí
  • Schopnost identifikace příčiny problému v rámc aplikací
  • Angličtina na komunikativní úrovni (denní komunikace)
  • Zkušenosti s aplikačním monitoringem
  • Znalost procesu ITIL výhodou

Nástup: Ihned nebo dohodou.

Zaměstnanecké výhody:
Jazykové kurzy, Kurzy zaměřené na Hard/Soft, Stravenky, Bonus k významným životním událostem, Relokační bonus, Příspěvek na penzijní a životní pojištění, NATEK eventy atd.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 9.3.2018 do 31.12.2018