Volné pracovní místo  IT Support Technician

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání technického směru (absolvent do jednoho roku od ukončení studia), znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, schopnost učit se novým věcem, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilitu, schopnost komunikace, schopnost pracovat v týmu i samostatně
Nabízíme: zaměstnání v mezinárodní společnosti. Pracovní poměr na 1 rok, s možností prodloužení či změnou na dobu neurčitou.
Hlavní pracovní náplň: znalost desktopových operačních systémů MS Windows a jejich instalace a konfigurace, znalost prostředí MS Office 2003 - 2016 a jejich instalace a konfigurace, znalost HW - podpora a nastavení tiskáren, skenerů, telefonů, čteček, znalost principů sítí výhodou (TPC/IP)
Zaměstnanecké výhody: Práci v mladém kolektivu, závodní stravování, stravenky, vzdělávání, možnost příspěvku na penzijní připojištění, teambuildingové akce a další
Pracovní doba: Po - Pá 7:30 - 16:00
První kontakt:
telefonicky: použijte odpovědní formulář , Po - Pá 8:00 - 14:00
e-mailem: použijte odpovědní formulář - posílat životopisy
osobně: jen po domluvě

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017 do 31.3.2018