Volné pracovní místo  IT TECHNIK - DOHLED DATOVÉHO CENTRA

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–20 000 Kč / měsíc

Přijmeme pracovníka na pozici IT technik - dohled datového centra ve vybudovaném moderním datovém centru v Písku. Pozice je vhodná pro absolventy.
Požadavky:
" Základní znalosti hardware počítačů
" Znalost operačních systémů
" Středoškolské vzdělání s maturitou
" Ochotu a schopnost učit se novým věcem
" Samostatnost a aktivní přístup při řešení náhlých situací
" Spolehlivost a pečlivost
" Ochota sloužit směnný provoz
" Znalost anglického jazyka - výhodou
" Nadšení pro IT technologie
Náplň práce:
" 1. level support
" Komunikace se zákazníkem
" Operativní řešení servisních činností v datovém centru
" Dohled nad monitorovacími systémy datového centra
" Servisní zásahy na úrovni 1. level support
" Spoluúčast na projektech
" Provozní testy a údržba datového centra
Nabízíme:
" Práci v jednom z nejmodernějších datových center v republice
" Možnost pracovního růstu
" Školení v oblasti IT
" Přístup k moderním technologiím
" Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení smlouvy na dobu neurčitou

Platové ohodnocení: 15 000,- až 20 000,-
Zaměstnanecké výhody: stravenky, školení
Nástup ihned.
Zaměstnání na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Životopis a motivační dopis, prosím, zasílejte na adresu použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.10.2016 do 30.9.2017