Volné pracovní místo  IT Technik

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
Správa a údržba firemní IT infrastruktury a řešení problémů s tím spojených,údržba a monitoring hardware, jeho doplňování a konfigurování, konfigurace a správa sítí a síťových služeb, administrace serverů a datových úložišť (včetně zálohování dat), technická podpora uživatelům, dokumentace a reporty, kontrola a správa zabezpečení systémů, správa softwarových licencí
Požadavky:
  • Zkušenosti se správou zařízení s operačními systémy Windows (7, 8.1 a 10)
  • Znalost platformy Macintosh a OS X (10.6+) výhodou
  • Schopnost samostatného řešení problémů
  • ŘP B, základní znalost AJ
  • Vhodné i pro absolventy SŠ
Nabízíme:
  • Fixní mzdu s variabilní bonusovou složkou
  • Systematické vzdělávání
  • Práce s nejmodernější technikou

Zaměstnanecké výhody:
Služební telefon, notebook a vozidlo i k soukromým účelům

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku IT Technik?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Zdeněk Holkup z Compute s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku IT Technik

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.