Volné pracovní místo  IT technik/technička

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 13 000–15 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Pardubice.
Požadavky: Příjemné vystupování, schopnost samostatné i kolektivní práce, řidičský průkaz sk. B, základní organizační schopnosti, znalost prostředí OS Microsoft Windows, Office, Windows Server, znalost sítí na úrovni CCNA.
Náplň práce: Servis software a hardware.Běžná údržba a preventivní údržba hardware a software. Instalace hardware a software, uvádění hardware a software do provozu. Instalace síťových zařízení, údržba a opravy síťových zařízení. Vedení veškeré dokumentace spojené s jednotlivými zásahy a úkony. Servisní výjezdy. Práce na probíhajících projektech. Správa informačních systémů. Podpora koncových uživatelů i on site zásahy. Práce v helpdesk.
První kontakt e-mailem - zaslání životopisu.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016 do 30.6.2017