Volné pracovní místo  JAVA LIFERAY SPECIALIST/KA

Lokalita Praha
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce - Praha

Náplň práce:
-návrh a vývoj frameworku založeného na Liferay 6.2 pro vývoj bankovních aplikací

Co požadujeme:
-vysokoškolské vzdělání
-zkušenosti s návrhem a vývojem aplikací na platformě Java EE alespoň 5 let
-zkušenosti s návrhem a vývojem portálových aplikací pro Liferay
-týmový hráč s širokým rozhledem v oblasti technologií používaných pro vývoj Java aplikací
-pokročilá znalost jazyka Java, OOP a návrhových vzorů
-velmi dobrá orientace v technologiích Java EE platformy
-velmi dobrá znalost Liferay 6.2
-dobrá znalost portlet specifikace
-znalost Alloy UI
-znalost Velocity
-zkušenosti s JSP, JSF
-znalost Spring frameworku
-znalost Vaadin frameworku
-znalost HTML, CSS, XML, JavaScript (jQuery)
-praktické zkušenosti s SVN, Maven
-znalost nástrojů pro návrh SW – Enterprise Architect, UML

Výhodou:
-znalost Atlassian nástrojů (Confluence, JIRA, Bamboo, FishEye, Crucible, Stash), GIT, Nexus, Artifactory, SonarQube, Sauce Labs
-administrace webových a aplikačních serverů (Tomcat, Jetty, WebSphere, JBoss)
-zkušenosti s vedením týmu
-znalost bankovního prostředí...

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016 do 30.9.2017