Zařazeno v oborech:
Ekonomika a podnikové finance
Pozice:
Cenař / kalkulant
Lokalita:
Jičín
Zveřejnil:
Úřad práce Jičín
Může se Vám hodit:
Cenař / kalkulant Jičín

Volné pracovní místo JUNIOR CONTROLLER

13.8.2016
ALUCON s.r.o.
Místo pracoviště
131, Dolní Nová Ves, 507 81, Lázně Bělohrad
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

JUNIOR CONTROLLER – Pracoviště Lážně Bělohrad.
V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: poslat email

Požadavky: Znalost AJ na komunikativní úrovni, pokročilá znalost MS Office – zejména Excel, vzdělání ekonomického směru, znalost SAP výhodou, analytické a logické myšlení, samostatnost.

Náplň práce: Investiční controlling, dílčí práce v oblasti výrobních kalkulací, správa CO kmenových dat v SAP, Vybrané pravidelné reporty do mateřské společnosti.

Nabízíme: zázemí stabilní mezinárodní firmy s dlouholetou tradicí, pružnou pracovní dobu, realizace vlastních nápadů, příspěvek na stravování, týdenní pracovní doba 37,5 hod, možnost i zkráceného úvazku – dle dohody (min. 18,75 hod/týden), zaměstnanecké slevy na výrobky Vileda, vzdělávací kurzy a školení. Vhodné pro absolventy.