Volné pracovní místo Junior controller/ka

20.5.2016
CSGM a.s.
Místo pracoviště
Tovární 1553, Přelouč, 535 01, Přelouč
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyšší odborné
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Přelouč.
Požadavky:

  • VŠ ekonomického či finančního zaměření (nebo poslední ročník VŠ studia)
  • MS Office, pokročilá znalost Excel podmínkou (kontingenční tabulky, práce s daty, makra a SQL výhodou)
  • Znalosti z oblasti finanční analýzy podniku (fin. ukazatele)
  • Středně pokročilá znalost AJ
  • Procesně analytické myšlení a schopnost sumarizovat výsledky analýz
  • Smysl pro pečlivost a důslednost, vysoké pracovní nasazení

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za správu IS (mapování účtů, přidělování oprávnění, kontrola dat)
  • Zpracování pravidelných i ad hoc analýz
  • Vytváření reportů v
  • Příprava finančních podkladů pro řízení společností
  • Hodnocení rizik a identifikace příležitostí ke zlepšení
  • Participace při sestavování finančních plánů (krátkodobých i střednědobých a forecastingu)

Nabízíme:

  • Zajímavou a odpovědnou práci ve společnosti se specifickým výrobním programem
  • Zázemí stabilní, dynamické a neustále se rozvíjející, silné holdingové společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení a benefity
  • Flexibilní pracovní dobu