Zařazeno v oborech:
Management, Personalistika, lidské zdroje
Pozice:
HR ředitel / manažer
Lokalita:
Hodonín
Zveřejnil:
Úřad práce Zlín
Může se Vám hodit:
HR ředitel / manažer Hodonín

Volné pracovní místo Junior HR manager s AJ - jihovýchodní Morava

2.6.2016
Humares s.r.o.
Místo pracoviště
Hodonín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
bakalářské
Směnnost
Pružná pracovní doba

Pro našeho významného zákazníka, mezinárodní výrobní společnost, hledáme vhodné kandidáty/-ky na pozici Junior HR manažera se znalostí anglického jazyka.

Co Vás čeká?

rozvoj personálních procesů
zajištění pracovně-právní administrativy
poskytování interního pracovně-právního a HR poradenství
komunikace s externími dodavateli HR služeb
HR reporting, účast na projektech rozvoje společnosti
nábor nových zaměstnanců

Co od Vás požadujeme?

VŠ vzdělání
zkušenosti v oblasti HR managementu výrobní společnosti min. 3 roky
znalosti pracovně-právní legislativy
zkušenosti s vedením kolektivu
AJ na pokročilé úrovni slovem a písmem
zralou, přátelskou a komunikativní osobnost
odolnost proti stresu
flexibilitu

Co Vám můžeme nabídnout?

uplatnění v perspektivní a neustále rostoucí společnosti
odpovídající finanční ohodnocení až 55 000 dle předchozích zkušeností
závodní stravování
nástup ihned nebo po dohodě
pracoviště: jihovýchodní Morava

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete prosím Váš životopis v českém jazyce na e-mail: poslat email nebo prostřednictvím odpovědního formuláře níže.