Volné pracovní místo  Junior PHP programátorka/programátor

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

TŘ z:2/4/2024
Náplň práce:
  • tvorba webových stránek
  • správa klientských webů a internetových obchodů
  • správa systému Shoptet, Wordpress, Joomla, UPgates
  • implementace nových funkcí
  • vkládání obsahu a fotek na webové stránky klientů
  • komunikace s klienty.
Požadavky:
  • výborná znalost HTML a CSS
  • základní znalost PHP včetně OOP, XML
  • základní znalost JS (jQuery) a MySQL (MSSQL výhodou)
  • samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost.
Nabízíme:
  • zázemí stabilní a silné společnosti na trhu
  • zaškolení je samozřejmostí
  • příjemné a neformální pracovní prostředí
  • teambuildingové akce
  • pracovní doba pondělí až pátek 7:30-16:00 hod., bez práce o svátcích a víkendech.
Kontakt emailem.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Junior PHP programátorka/programátor?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Jiří Nowak MBA z PCsupport.cz s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Junior PHP programátorka/programátor

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.