Volné pracovní místo  Junior Technical Support Engineer

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000–55 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Junior Technical Support Engineer

Náplň práce:
Analýza a zpracování registrovaných trouble tiketů v systému, analýza a zpravování požadavků zákazníka
Úzká spolupráce s vývojovým a testovacím oddělením k zajištění technické podpory na nejvyšší úrovni
Vytváření a příprava testovacího prostředí a konfigurace k ověření navrhovaných řešení
Simulace chyb a problémových situací a návrh řešení
Vytváření podpůrné dokumentace k navrhovaným řešením, konzultace
Další odborné činnosti v procesu řešení chyb a požadavků zákazníků, možná účast na integračních aktivitách u zákazníka

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ technického směru
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • Znalost architektury IN
  • Znalost síťových a signalizačních protokolů SS7, Camel, Diameter, Sigtran
  • Alespoň základní orientace v Linuxu
  • Chuť cestovat do zahraničí (5% pracovní doby)
  • Angličtina –pokročilá úroveň
  • Flexibilita a aktivní přístup k práci
  • Dobré komunikační schopnosti, schopnost pracovat v týmu, analytické schopnosti, systémové myšlení
Znalost Oracle, SQL

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 20.1.2017