Volné pracovní místo  Junior/senior kontrolor

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Olomouc.
Náplň práce: výkon kontrolní činnosti u projektů financovaných ze strukturálních fondů EU.

Požadavky:
  • vysokoškolské vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • praxe ve výkonu kontrolní činnosti podle zákona č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole ve veřejné správě, min. 1 rok
  • znalost problematiky strukturálních fondů EU výhodou
  • znalost problematiky účetnictví/veřejných zakázek
  • zodpovědnost a pečlivost; organizační schopnosti
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • ochota cestovat v rámci celé ČR
  • řidičský průkaz sk. B, angličtina (mírně pokročilá)

Benefity: notebook, mobilní telefon s internetem, stravenky, dovolená navíc, firemní akce.
První kontakt POUZE mailem. Kontaktní osoba paní Látalová Jana, mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Neurčeno

Pracovní období

od 16.2.2017