Volné pracovní místo  Kalič/žíhač (provoz Uničov)

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 15 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • tepelné zpracování dílců z oceli, neželezných kovů a jejich slitin v příslušných tepelných zařízeních
  • výběr a příprava vstupního materiálu a vybavení, nástrojů a pomocných materiálů potřebných k tepelnému zpracování oceli podle dané technické dokumentace
  • obsluha plynových/elektrických pecí (vysokofrekvenční/středofrekvenční ohřev)

Co po vás požadujeme
  • min. SOU strojírenského zaměření
  • praxe v oboru metalurgie výhodou (zaučíme)
  • znalost technologických postupů výhodou

Co od vás očekáváme
  • technickou zručnost
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • dobrý zdravotní stav

Co vám můžeme nabídnout
  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • kariérní růst
  • dotované stravování v areálu společnosti
  • výkonové bonusy
  • další benefity

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TUTO PRACOVNÍ POZICI ODPOVĚZTE PROSTŘEDNICTVÍM WEBOVÉHO FORMULÁŘE NA STRÁNKÁCH:
použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 12.9.2016