Volné pracovní místo Kamnáři

2.8.2016
Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
Dr. Stejskala 113/2, České Budějovice 1, 370 01, České Budějovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Hledáme šikovné kamnáře!

Náplň práce: Rekonstrukce, opravy, stavba historických kamen.

Požadujeme:

  • vyučení
  • dostatečnou praxi
  • řidičský průkaz sk.B.

Nabízíme:

  • velmi pěkné platové ohodnocení
  • při šikovnosti dlouhodobou spolupráci

Zájemci se mohou hlásit prostřednictvím zasláním životopisu na e-mail: poslat email do předmětu zprávy uvádějte: Kamnar, kod C45929.

Požadované vzdělání

  • Zedník, kamnář, zednické práce, stavební práce