Volné pracovní místo  Kapitán a druhý pilot Pilatus PC-24

Lokalita Praha
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 60 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Kontakt: , e-mail: použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
  • provádění komerčních letů v souladu s platnými předpisy a manuály OK AVIATION Wings, s.r.o
  • provádění předletové a poletové činnosti
  • oblast provozu: Evropa, Afrika, střední východ
Požadavky:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • trestní bezúhonnost
  • platný průkaz FCL ATPL nebo CPL s teorií ATPL
  • platná přístrojová kvalifikace pro vícemotorová letadla (MEP/IR nebo TYPE/IR)
  • ICAO English level 5 a vyšší
  • platný Medical Certificate Class 1
  • platné Ověření spolehlivosti od ÚCL
  • MCC a Advanced UPRT (nebo TYPE/IR)
  • schopnost efektivně komunikovat a mít týmového ducha
  • profesionální vystupování s dobrým mluveným projevem
  • organizační schopnosti
  • časová flexibilita

KAPITÁN
Minimální požadované letové zkušenosti:
  • 3 000 hodin celkového náletu na letounech
  • 1 500 hodin jako velitel
  • 500 hodin na "high performance" letadlech
  • 300 hodin ve více pilotním provozu
  • předchozí zkušenosti na proudových letadlech v korporátní letecké přepravě

DRUHÝ PILOT
  • 1 000 hodin celkového náletu na letounech
  • 500 hodin jako velitel
  • předchozí zkušenosti v korporátní letecké přepravě vítány
  • zázemí stabilní a zavedené letecké společnosti
  • Báze - Praha
  • možnost kariérního růstu
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 25.9.2023