Zařazeno v oborech:
Stavebnictví a reality
Pozice:
Klempíř
Lokalita:
Praha-centrum
Zveřejnil:
Úřad práce Přerov
Může se Vám hodit:
Klempíř Praha-centrum

Volné pracovní místo Klempíř - lisování a výroba plechových dílů

19.3.2016
Blanik Aircraft CZ s.r.o.
Místo pracoviště
Beranových 65, Letňany, 199 00, Praha
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň činnosti:
Znalost ručního zpracování Al plechů stříháním, děrováním, ohýbáním, žlábkováním, spojování plechů. Schopnost samostatného zhotovení plechových nádob, krytů, potrubí, nádrží, vzduchotechnických zařízení, draků a křídel letadel.

Požadavky:

  • SO vyučení v oboru strojní zámečník-drakař nebo strojní zámečník (praxe min. 3 roky)
  • SO vyučení v příbuzném strojírenském oboru (praxe min. 10 let)
  • znalost čtení výkresů
  • Manuální zručnost, přesnost, preciznost
  • Pracovitost, zodpovědnost, flexibilita
  • Schopnost pracovat v týmu

Zaměstnavatel nabízí:

  • Zajímavou práci v perspektivní a stabilní společnosti
  • Možnost profesního a osobního rozvoje
  • Školení
  • Zaměstnanecké benefity – příspěvek na stravování
  • Nástupní plat: 22.000 Kč (dle praxe může být vyšší)

POZN. ADRESA PRACOVIŠTĚ: Beranových 65, 19900 Praha 9 – Letnany