Zařazeno v oborech:
Stavebnictví a reality
Pozice:
Klempíř
Lokalita:
Kladno
Zveřejnil:
Úřad práce Kladno
Může se Vám hodit:
Klempíř Kladno

Volné pracovní místo Klempíř strojní

15.9.2016
SUPROX s.r.o.
Místo pracoviště
Váňova 3180, Kladno, 272 01, Kladno
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

KLEMPÍŘ

Náplň práce:

Montáž a instalace konstrukcí
Stříhání,vysekávání a spojování plechů
Zhotovení klempířských výrobků

Požadavky:

Manuální zručnost
Praxe v oboru
Technické myšlení

Schopnosti:

Odpovědnost
Pečlivost
Samostatnost

Nabízíme:

Možnost se podílet na zajímavých projektech
Možnost osobního růstu dle výsledků
Práce ve stabilní firmě

Informace o pracovišti:

Kladno
Typ pracovního poměru – práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu – pracovní smlouva

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš strukturovaný životopis, nebo volejte na tel.

Kontakt – poslat email e-mail:  poslat email