Zařazeno v oborech:
Stavebnictví a reality
Pozice:
Klempíř
Lokalita:
České Budějovice
Zveřejnil:
Úřad práce České Budějovice
Může se Vám hodit:
Klempíř České Budějovice

Volné pracovní místo KLEMPÍŘ

16.11.2016
Lukáš Kučera
K. Světlé 2555, České Budějovice 3, 370 04, České Budějovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

praxe v oboru, ŘP"B"výhodou

Podobné nabídky práce

STAVEBNÍ KLEMPÍŘ
ŘP"B", řemeslná zručnost, časová flexibilita, při kvalitně prováděné práci a flexibilitě nadprůměrné finanční ohodnocení, třináctý plat, prémie, firemní akce
J. T. STŘECHA s.r.o. Miletínská 954, Lišov Plný úvazek
aktivní
KLEMPÍŘ - IZOLATÉR
Zam. výhody: dotované stravování, firemní akce Kontakt telefonicky nebo e-mailem.
aktivní
KLEMPÍŘ - POKRÝVAČ - IZOLATÉR
ŘP"B", zájem o práci, dobré fyzické předpoklady, bezúhonnost, doba určitá s možností prodloužení
Pavel Bíca s.r.o. Jižní 291, Borek Plný úvazek
aktivní
KLEMPÍŘ
Vyučen, spolehlivost, preciznost, samostatnost. Náplň: práce na střechách v okolí ČB a v jižních Čechách. Mzda 90,- Kč/hod. (bude upřesněno při osobním jednání).
Jan Dobra Komenského 74/9, České Budějovice Plný úvazek
aktivní
POTRUBÁŘ/ZÁMEČNÍK
Náplň: příprava montáže vysokotlakých potrubních systémů, dle výkresové dokumentace, dokončování prací po svařování, ruční opracování části potrubí (broušení, řezání, sekání, rovnání, vrtání, ohýbání) Požadavky: manuální zručnost ...
MODŘANY Power, a.s. Temelín Plný úvazek