Volné pracovní místo  KNIHOVNÍK/ICE v odd. výpůjčních služeb Akademické knihovny JU

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 130 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nástup 1.2.2017 nebo dohodou
Hlavní náplň práce: poskytování výpůjčních služeb uživatelům knihovny; základní asistence při vyhledávání v informačních databázích; organizace knihovního fondu (volný výběr knih); pracoviště se směnným provozem (služby do 20.00 hodin)
Požadavky: SŠ/ VŠ vzdělání knihovnického směru; organizační a komunikační schopnosti; schopnost komunikace s uživateli knihovny v anglickém jazyce; znalost automatizovaného knihovního systému Aleph výhodou
Nabízíme: smlouvu na dobu určitou - s perspektivou doby neurčité; 5 týdnů dovolené; zvýhodněné stravování, další zaměstnanecké benefity; mzdové zařazení dle dosaženého vzdělání a praxe v souladu se Mzdovým předpisem JU od 18.130,- Kč
Stručný profesní životopis zašlete do 20. 11. 2016 na adresu: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017