Volné pracovní místo  Komunitní / sociální tlumočníci

Firma
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 245 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Praha, Středočeský, Jihomoravský a Moravskoslezský kraj. KONTAKT NA E-MAIL : použijte odpovědní formulář
Jsme Fond dalšího vzdělávání, fond, který sdružuje informace, znalosti a odborníky. Pomáháme lidem růst, uplatnit se na trhu práce i ve společnosti. V našem týmu vyznáváme společné hodnoty - důvěru, otevřenost, spolupráci, profesionalitu a odpovědnost. Právě hledáme nové kolegy nebo kolegyně na pozici:

KOMUNITNÍ/SOCIÁLNÍ TLUMOČNÍK
pro účely realizace projektu "Podpora začleňování cizích státních příslušníků na trh práce" (registrační číslo projektu: CZ.03.1.48/0.0/0.0/15_123/0002746) do regionů Praha, Středočeský kraj, Jihomoravský a Moravskoslezský kraj.
Hledáme tlumočníky primárně pro jazyk: vietnamština, arabština,turečtina,makedonština, v případě dalších jazyků je možná spolupráce po dohodě
Co od Vás očekáváme:
  • odpovídající vzdělání nebo absolvované kurzy v oboru komunitní/sociální tlumočení či interkulturní práce
  • praxi v oboru
  • perfektní znalost jazyka, který budete tlumočit (úroveň C2 dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky) - možné tlumočení i více než jednoho jazyka
  • vstřícné vystupování, dobré komunikační dovednosti a organizační schopnosti
  • spolehlivost, samostatnost, loajalitu
  • zodpovědný a proaktivní přístup

Co budete dělat (hlavní náplň práce):
  • tlumočení schůzek na Úřadu práce ČR
  • tlumočení při doprovodech na další úřady, které souvisejí s integrací cizích státních příslušníků na trh práce
  • tlumočení při jednání klientů se zaměstnavateli
  • pravidelná komunikace s odbornými pracovníky projektu, kteří budou Vaši činnost koordinovat

Co Vám nabízíme:
  • práci na dohodu o provedení práce (s odměnou 245,- Kč/hodina)
  • možnost podílet se na realizaci zajímavého projektu podpořeného z fondů EU
  • metodické vedení a supervizi
  • nepravidelnou dlouhodobou spolupráci dle potřeb klientů, sdílený systém plánování schůzek
  • práci v příjemném kolektivu
  • v Praze od dubna 2017 možnost umístit dítě ve věku 2 - 6 let do dětské skupiny
  • pracoviště v Praze / Středočeském / Jihomoravském / Moravskoslezském kraji

Nástup: možný kdykoliv v průběhu realizace projektu (do 31. 8. 2018)

Zájemci zasílejte strukturovaný profesní životopis (včetně kontaktních údajů) a motivační dopis v elektronické podobě na adresu použijte odpovědní formulář (do předmětu uveďte "Tlumočník"), nebo poštou na adresu: Fond dalšího vzdělávání (Lidské zdroje), Na Maninách 876/, 107 00 Praha 7. Případně je předložte v tištěné podobě na recepci FDV.

Požadovaná znalost jazyků

  • Jiné - aktivní
  • Arabština - aktivní
  • Turečtina - aktivní
  • Makedonština - aktivní

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.1.2017