Volné pracovní místo  Konstruktér elektro - mechatronik

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 28 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Budovatelů 323, Třemošnice
Náplň práce: samostatná práce na vývoji Embedded systémů, tvorba spojení, úprava SW,
správa dokumentace, realizace úprav na základě požadavků zákazníků a oživování nových výrobků v provozu – služební cesty.
Požadavky: VŠ elektrotechnického směru, základní znalosti návrhu DPS, znalost práce s jednočipovými procesory (AVR, STM, Freescale), programování v Jazyce C, znalost programu Eagle, Inventor, znalost AJ, RJ - výhodou.
Nabízíme: perspektivní a stabilní zaměstnání, možnost profesního a kariérového růstu, možnost dalšího vzdělávání ( jazykové kurzy, kurzy práce na PC a další odborné vzdělávání), práci v otevřeném a přátelském pracovním prostředí, odpovídající finanční ohodnocení a ostatní zaměstnanecké výhody garantované v kolektivní smlouvě.
První kontakt učiňte na výše uvedeném telefonním čísle, e-mailové adrese nebo přímo na provozovně.

Benefity

  • Ubytování - možnost pronájmu bytu
  • Podnikové stravování - restauračním způsobem
  • Dovolená navíc - 5 týdnů dovolené

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2022