Volné pracovní místo  Konstruktér klávesnic a dotykových panelů

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Pro zakázkovou výrobu fóliových a kapacitních klávesnic a touchscreenů hledáme technika
Náplň práce:
  • ve spolupráci se zákazníkem navrhuje výrobky dle dodaných podkladů
  • spolupracuje na výrobě vzorků a ověřovací série
  • je zodpovědný za předávání nových výrobků do výroby
  • podřízenost vedoucímu technického úseku

Požadujeme:
  • technické vzdělání VŠ strojírenského nebo elektro zaměření
  • praxe v oboru strojírenství nebo elektro výhodou
  • zkušenosti se zakázkovou výrobou výhodou
  • samostatnost při řešení zadaných projektů
  • velmi dobré organizační schopnosti pro řízení nových projektů
  • spolehlivost
  • znalost německého nebo anglického jazyka

Společnost aki nabízí:
  • perspektivní zaměstnání ve stabilní a prosperující společnosti
  • moderní pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • 13. a 14. plat (nebo roční/půlroční prémie) v závislosti na výkonu firmy
  • pravidelné jazykové kurzy pro TH pracovníky
  • důkladné zaškolení a zapracování

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016