Volné pracovní místo  KONSTRUKTÉR NÁŘADÍ

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z.:19.2.2016, zn. vl.: 29.12.2016, a.:2.1.2017.
Pracovní náplň:
  • samostatně zpracovává výkresovou dokumentaci pro novou výrobu tvarově složitých dílů,
  • spolupracuje s technology při návrhu technologie nových výrob,
  • provádí konstrukční dozor při výrobě a zkoušení nového nářadí,
  • samostatně upravuje nářadí pro převzatý výrobní program,
  • vydává a archivuje dokumentaci.
Požadujeme:
  • vysokoškolské (popř. středoškolské) vzdělání se zaměřením na konstrukci nářadí,
  • praktické používání CAD aplikací,
  • zkušenost na obdobné pozici výhodou,
  • zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, kreativita a chuť pracovat,
Nabízíme:
  • tvůrčí, samostatnou práci, stabilní společnost,
  • firemní benefity - závodní stravování, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené atd.
Kontakt: tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Inf.: zájemci se hlaste u p. Drozda osobně a to:
v PONDĚLÍ od 7:00-13:00 hod.
v ÚTERÝ a ČTVRTEK od 7:00-15:00 hod.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017