Volné pracovní místo  Konstruktér, projektant, technolog při výrobě nábytku

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
nutná znalost programu AUTOCAD, ŘP sk. B

Pracovní náplň:
vývojová a konstrukční činnost ve výrobě nábytku, technologická podpora ve výrobě nábytku.
Zhotovení a řešení technických dokumentací a rozkreslování pro výrobu nábytku - program
AUTOCAD.

První kontakt e-mailem, zaslat životopis + info o praxi.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2024

Máte zájem o nabídku Konstruktér, projektant, technolog při výrobě nábytku?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Blanka Bachtíková z HALBOS Nábytek s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Konstruktér, projektant, technolog při výrobě nábytku

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.