Volné pracovní místo  Konstruktér strojní

Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–60 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • návrh a konstrukce jednoúčelových strojů a zařízení pro různá průmyslová odvětví
  • tvorba technického návrhu s využitím širokého spektra technologií a technických řešení
  • tvorba 3D modelů, 2D výkresů a technické dokumentace stroje a zařízení
  • různorodá technická podpora výroby, montáže a spolupráce s kolegy při realizaci a zprovozňování strojů a zařízení
  • účast na projektových schůzkách uvnitř organizace a podpora schůzek se zákazníky
  • účast na zlepšování interních procesů na základě dosažených zkušeností
Požadujeme:
  • VŠ vzdělání (případně SŠ s praxí) technického směru (strojírenství výhodou)
  • zkušenosti s konstrukcí jednoúčelových strojů či v oblasti automatizace výhodou
  • schopnost porozumět funkcím strojů a linek
  • znalost práce s 3D a CAD programy (znalost Solid Edge a Team Center výhodou)
  • analytické a technické myšlení, všeobecný technický rozhled napříč obory, znalost pneumatiky a hydrauliky výhodou
  • týmovou spolupráci, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu
  • chuť neustále se učit novým věcem (znalost AJ výhodou)
Nabízíme:
  • různorodou práci v dynamicky se rozvíjející technické oblasti na velmi zajímavých projektech s pokročilými technologiemi
  • práci v příjemném pracovním prostředí a kolektivu se zázemím stabilní a prosperující české firmy
  • zajímavé platové podmínky s důrazem na výsledky práce
  • profesní a technický rozvoj s možností karierního postupu
  • jazykové kurzy (AJ)
  • příspěvek na stravování a dopravu
  • 5 týdnů dovolené a pružnou pracovní dobu
První kontakt zájemce se zaměstnavatelem - e-mailem: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2024

Máte zájem o nabídku Konstruktér strojní?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Radmila Sasáková z STROZA s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Konstruktér strojní

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.