Volné pracovní místo  KONSTRUKTÉR/ VÝVOJÁŘ

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Váš úspěch je naše společná budoucnost.
Do expandujícího oddělení konstrukce hledáme pracovníky na pozici

Konstruktér
Náplň práce:
  • vytváření projektové dokumentace na 2D nebo 3D za pomoci CAD systému
  • vytváření koncepčních řešení, provádění výpočtů a definování klíčových parametrů
  • generování seznamů součástek a specifikací a jejich vkládání do databáze
  • úzká spolupráce s vývojovým oddělením mateřské společnosti
  • cestování na pobočky společnosti v zahraničí a na technická jednání k zákazníkům

Profil uchazeče:
  • SŠ/VŠ strojírenského zaměření
  • zkušenost s CAD systémy, CATIA V5 výhodou
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • uživatelská znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk. B
  • pečlivost a svědomitost
  • praxe, nebo výborné studijní výsledky výhodou

Nabízíme zázemí dynamické a stabilní firmy, příjemné pracovní prostředí a nadstandardní firemní benefity, jako například závodní stravování, 5 týdnů dovolené, bezplatné jazykové vzdělávání, měsíční, roční a věrnostní prémie, příspěvek na Vánoce a na dovolenou, zaměstnanecká Cafeteria, příspěvek na penzijní připojištění.

Požadovaná znalost jazyků

  • Němčina - aktivní

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2015 do 31.7.2015