Volné pracovní místo  Konstruktér

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 22 000–27 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce:
Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.
Vysočany č.p. použijte odpovědní formulář Bor u Tachova
NÁPLŇ PRÁCE:
  • Návrhy a konstrukce nástrojů do lisovacích strojů,
  • jednoúčelových strojů,
  • měřících a montážních přípravků (program CAD Invertor),
  • tvorba výkresové dokumentace (z oblasti strojírenství)
POŽADAVKY:
  • ukončené středoškolské vzdělání z oblasti strojírenství,
  • znalost oborů: technické kreslení, CAD systémy (3D modelování), stavba a provoz strojů, konstrukce,
strojírenská technologie atd.;
  • technické myšlení, dobrou prostorovou představivost;
  • základní uživatelská znalost práce na PC (poštovní klient, MS Office - Excel, Word),
  • alespoň částečnou znalost německého jazyka,
  • schopnost týmové práce, komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost,
proaktivitu, zájem a ochotu se dále vzdělávat a učit nové věci
NABÍZÍME:
Uplatnění v dceřiné společnosti rodinného podniku SCHERDEL, který působí na trhu více než 125 let
  • možnost profesního růstu
  • závodní stravování
  • příspěvek na dopravu
  • vánoční a věrnostní prémie
  • po 1 roce možnost smlouvy na dobu neurčitou
způsob 1. kontaktu - zaslání profesního životopisu na kontaktní email: použijte odpovědní formulář
Poznámka:

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 6.12.2017