Volné pracovní místo  Konstruktér/ka - detailista/ka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

MÍSTO VÝKONU: Ostrov č.p. 2, 561 22 Ostrov
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • rozpracování 3D dokumentace na 2D dokumentaci a úplné okótování rozkreslovaných dílů
  • zodpovědnost za správné tolerance rozměrů jednoduchých a pravidelně se opakujících typů součástí
  • příprava, tisk, čipování a kompletace výkresové dokumentace pro výrobu
  • předání dokumentace zákazníkovi dle příslušných předpisů
POŽADUJEME:
  • USO/VŠ strojírenský nebo jiný technický směr
  • praxe není nutná - vhodné i pro absolvety SŠ, VŠ bakalářského stupně, VŠ magisterského stupně bez praxe
  • znalost programů – konstrukční (UG), kancelářské (MS Office), znalost technického kreslení
NABÍZÍME:
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost dalšího odborného růstu
  • zaměstnanecké benefity
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017