Volné pracovní místo  Konstruktér/ka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z.:18.3.2016, a.: 1.6.2016. Náplň práce:
Design a konstrukce jednoúčelových strojů, kontrolních a montážních přípravků.Zpracování výkresové dokumentace pro zakázkovou výrobu. Technická podpora výroby (příprava 2D dat pro drátové řezání, 3D dat pro obrábění).
Požadavky:
Technické znalosti, zkušenosti se strojírenskou výrobou. Znalost práce na PC-Autodesk Inventor, AutoCAD, MS Office.
Komunikativnost, příjemné vystupování, samostatnost, kreativita a touha po seberealizaci a vzdělávání.
Schopnost projektového řízení.
Nabízíme:
Práci v příjemném prostředí a příjemném mladém kolektivu. Možnost vysoké míry seberealizace. Profesní růst. Možnosti vzdělávání, jak v odborných tématech, tak v tématech osobního růstu, mzda + prémie dle výsledků.
Hlaste se na tel.: použijte odpovědní formulář , po-pá, 8-14 hod , e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.7.2016