Volné pracovní místo  Konstruktér/ka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy škol. Nástup možný dle DOHODY.

Náplň práce:
  • modelování v Tekla Structure s využitím předdefinových maker; příprava výrobní dokumentace dílců lehkých ocelových hal projektovaných a stavěných dle přání zákazníka; příprava montážní dokumentace; příprava výkazu materiálu

Požadujeme:
  • SŠ, VŠ vzdělání technického směru (stavební nebo strojní zaměření); základní znalost modelování a práce v některém z grafických softwarů typu Tekla Structures (X-Steel), SolidWork, Inventor, BoCAD apod.; znalost AutoCAD; praxe v oboru kreslení ocelových konstrukcí výhodou; znalost cizích jazyků výhodou

Nabízíme:
  • zaškolení v Tekla Structure; jazykové kurzy dle potřeb zaměstnavatele; profesní perspektivu v zázemí silné mezinárodní firmy; motivující platové ohodnocení; stravenky či závodní stravování, firmní akce, profesní vzdělávání, jazykové vzdělávání

Zájemci se mohou hlásit: kontaktní osoba Ing. Michaela Novotná

Místo pracoviště: Astron Buildings s.r.o., Kojetínská č.p. 3228, 750 02 Přerov 2

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2016