Volné pracovní místo  Konstuktér/ka - projektant/ka strojních konstrukcí

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–40 000 Kč / měsíc

Jsme mezinárodně známý výrobce stavebních a průmyslových výtahů pro export do celého světa.
Místo výkonu práce Staré Hradiště.
Náplň práce: vytváření výkresové dokumentace, návrh konstrukčních řešení, modelování v 3D programech, vývoj nových produktů.
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání technického směru - strojírenství, konstrukce, práce v programu AutoCad, SolidEdge, znalost AJ výhodou, samostatnost zpracování a řešení zadaných úkolů, komunikativnost, odpovědnost, týmová spolupráce.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou, závodní stravování.
Nástup dohodou - možný ihned.
V případě zájmu prosíme zaslat životopis na použijte odpovědní formulář Do předmětu prosíme zadejte název pracovní pozice, o níž se ucházíte.

Benefity

  • Podnikové stravování

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017