Volné pracovní místo  KONTAKTNÍ PRACOVNÍK/ICE NÍZKOPRAHOVÉHO ZAŘÍZENÍ PRO DĚTI A MLÁDEŽ

Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 160 Kč / hodinu

KO: Holleschová Tereza, Mgr., tel.: použijte odpovědní formulář , volat PO - PÁ od 10:30 do 14:00 hod. Strukturovaný životopis zasílat na e-mail: použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
  • přímá práce s dětmi a mládeží ve věku 7 - 20 let
  • plánování programu NZDM, příprava a realizace výchovných, vzdělávacích a aktivizačních činností pro klienty služby
  • vedení klientské dokumentace

Požadavky:
-zájem o práci s dětmi a mládeží, samostatnost, empatie, vyjasněný postoj k návykovým látkám a dalším formám rizikového chování, týmový hráč
  • VOŠ, VŠ sociálního, příp. humanitárního zaměření, případně SŠ
  • splnění podmínek pro výkon činnosti sociálního pracovníka/pracovníka v sociálních službách, dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
  • časová flexibilita, ochota pracovat v odpoledních hodinách
  • trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost.

Výhody:
  • práce na DPP
  • 160 Kč/hodina
  • zajímavá a kreativní práce v mladém kolektivu
· profesní podpora (supervize metodická pomoc, intervize)
· praxe v oboru a příležitost k dalšímu vzdělávání a profesnímu růstu

Úvazek 20-25 hodin/měsíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku KONTAKTNÍ PRACOVNÍK/ICE NÍZKOPRAHOVÉHO ZAŘÍZENÍ PRO DĚTI A MLÁDEŽ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Tereza Holleschová z Elim Opava, o.p.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku KONTAKTNÍ PRACOVNÍK/ICE NÍZKOPRAHOVÉHO ZAŘÍZENÍ PRO DĚTI A MLÁDEŽ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.