Volné pracovní místo  Kontaktní pracovník s dětmi a mládeží v NZDM Futur

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Štěpánkova 92, Chrudim I
NÁPLŇ PRÁCE:kontaktní práce s dětmi a mládeží v NZDM Futur Chrudim (poskytování činností dle zákona č. 108/2006 Sb., spolupráce s návaznými službami a institucemi, vedení dokumentace
POŽADAVKY: praxe v oblasti sociálních služeb se zaměřením na nízkoprahové služby vítána, splňuje požadavky na odborné vzdělání dle zákona 108/2006 o sociálních službách, samostatnost, trestní bezúhonnost
Uchazeč zašle elektronicky strukturovaný životopis, motivační dopis, prohlášení o bezúhonnosti, souhlas s poskytnutím a zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné - ochota učit se novým věcem a systematicky se vzdělávat

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.3.2017