Volné pracovní místo  Kontaktní/terénní sociální pracovník

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 17 000–22 000 Kč / měsíc

Náplň práce:kontaktní / terénní sociální práce a komunitní práce ve vyloučených lokalitách v Kolíně, spolupráce s návaznými službami a institucemi, vedení příslušné dokumentace a další administrativní činnosti
Požadavky: VŠ nebo VOŠ vzdělání dle požadavků §110 zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách, věk minimálně 23 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, dobré organizační a komunikační schopnosti, dobrou uživatelskou znalost práce na PC, předpoklady k samostatné i týmové práci, kreativitu, komunikativnost, časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost, ochotu pracovat v odpoledních a večerních hodinách, další vzdělávání výhodou
Výhodou: praxe v oboru, zkušenosti s odborným poradenstvím v sociálních službách, řidičský průkaz sk. B
Nabízíme: zaměstnání na hlavní pracovní poměr, plat 17.000,- až 22 000,- Kč, zázemí etablované organizace, profesní podporu (supervizi, metodickou pomoc, intervizi), možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady, příležitost k dalšímu vzdělávání a profesnímu růstu
Zaměst. výhody: 5 týdnů dovolené
Váš životopis a motivační dopis zasílejte do 31.1.2017 na adresu: použijte odpovědní formulář
Předpokládaný termín ústních pohovorů: první týden v únoru
(!! Do předmětu, prosím, uveďte "Výběrové řízení - kontaktní / terénní sociální pracovník Sociálních programů" !!) K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky vybrané kandidáty. Dále si vyhrazujeme právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace. Více informací o organizaci můžete nalézt na adrese: použijte odpovědní formulář
Pracovní doba: PO - PÁ: 8:00 - 16:30hod
Kontakt: emailem
osobně: PO: 9:30 - 10:30hod

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2016 do 30.6.2019