Volné pracovní místo  Kontrolor/ka kvality ve strojírenské výrobě

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRACOVIŠTĚ Chvalčov
  • Náplň práce: obsluha 3D zařízení, výškoměru
  • Požadavky: praxe na obdobné pozici výhodou, znalost strojírenské terminologie, vhodné i pro OZP
  • PD Po-Pá, 7:00 - 15:30 hod.
  • Benefity: stravenky, příspěvek na ŽP, příspěvek na dopravu, příspěvek na dovolenou
  • Kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá, 7:30 - 14:30 hod. (paní Vašinová, tel: použijte odpovědní formulář ), příp. své životopisy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Jiné

Benefity

  • Podnikové stravování - stravenky
  • Jiné výhody - příspěvek na ŽP, příspěvek na dopravu, příspěvek na dovolenou

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), cizince, absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.4.2024

Máte zájem o nabídku Kontrolor/ka kvality ve strojírenské výrobě?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Ivana Vašinová z WASHINA engineering s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Kontrolor/ka kvality ve strojírenské výrobě

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.