Volné pracovní místo  Kontrolor/ka kvality

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 30 800 Kč / měsíc

Náplň práce: zodpovědnost za kvalitu na dané směně. Kontrola a uvolňování vzorků pro výrobu, optimalizace kvalitativních procesů, implementace metod kvality do výroby. Zaškolování nových pracovníků v oblasti kvality. Analýza rizik, tvorba kontrolních plánů, spolupodílení se na vytváření správných technologických postupů, podpora při zavádění změn ve výrobě. Kontrola a uvolňování vzorků pro výrobu, optimalizace kvalitativních procesů, implementace metod kvality do výroby.
Požadujeme: MS OFFICE mírně pokročilý, praxe na pozici Kontrolora kvality
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, závodní stravování s dotací

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), cizince, absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 12.4.2024

Máte zájem o nabídku Kontrolor/ka kvality?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lucie Gamanová z HUTCHINSON s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Kontrolor/ka kvality

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.