Volné pracovní místo  Kontrolor kvality

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
  • Vzdělání technického směru SŠ
  • Praxe na obdobné pozici ve výrobě či údržbě vítána, zkoušky kontrolora výhodou
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Aktivní osobnost, preciznost, zodpovědnost, samostatnost

Pracovní náplň:
  • Zodpovídá za zajištění kontroly kvality provedených činností v rámci údržby zařízení v jaderné elektrárně
  • Připravuje metodiku pro měření, zajišťuje měřící přístroje včetně jejich kalibrace, provádí revize technických postupů
  • Velmi úzce spolupracuje s týmem servisních techniků aj.

Nabízíme:
  • Zázemí velmi silné společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení, motivační složka platu, sociální výhody aj.
  • OOPP, technické vybavení aj.

Zašlete životopis a foto na použijte odpovědní formulář nebo info použijte odpovědní formulář .
Pokud se do 1 měsíce firma neozve, nepostoupil/a jste do dalšího kola.
Uchazeč o zaměstnání poskytnutím osobních údajů společnosti ČEZ ENEROGOSERVIS spol. s r.o. uděluje dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen "zákon") souhlas s jejich zpracováním za účelem získání zaměstnání na omezenou dobu 5 let.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016