Volné pracovní místo  KONTROLOR KVALITY

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 75–80 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

A16
Kontrolor kvality
Společnost Le Mars group hledá kandidáty na novou pracovní pozici KONTROLOR KVALITY.
Náplň práce:
  • Kontrola kvality dílů pro automobilový průmysl, občasné drobné opravy, měření, vyplňování reportů
Požadujeme:
  • SOU nebo SŠ vzdělání
  • ochota pracovat ve směnném režimu (ranní, noční) – 12ti hodinové směny
  • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • smysl pro detail
  • manuální zručnost
Nabízíme:
  • práci na hlavní pracovní poměr (pracovní smlouvu)
  • pracovní ohodnocení 75 Kč/hod - 80 Kč/hod
  • měsíční odměny ve výši až 2 000Kč
  • místo výkonu práce Chlebovice
  • práce vhodná i pro ženy a absolventy
  • stravenky
V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém jazyce na uvedený email: použijte odpovědní formulář do předmětu uveďte KONTROLOR KVALITY Chlebovice.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.6.2016 do 31.5.2017