Volné pracovní místo  KONTROLOR KVALITY

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky:
  • SŠ/VŠ strojírenského nebo technického směru
  • praxe na podobné pozici minimálně 3 roky
  • znalost měřících přístrojů, postupů a jejich vyhodnocování
  • orientace ve výkresové dokumentaci a procesech výrobního závodu
  • práce na PC - MS Office
  • ŘP skupiny "B"
Pracovní náplň:
  • dohled nad dodržováním systému kontroly jakosti dle ISO 9001
  • rozměrové kontroly a zpracování výstupní dokumentace
  • zajištění testů a zkoušek požadovaných zákazníkem
  • reportování řediteli společnosti
Nabízíme:
  • stabilní uplatnění v dynamicky se rozvíjející české společnosti
  • zajímavou, různorodou a samostatnou práci
  • kolektiv zkušených pracovníků
  • odpovídající mzdové ohodnocení + bonusy dle výkonu
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • pracoviště v blízkosti vlakového a autobusového nádraží, možnost parkování
Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 7.1.2015