Zařazeno v oborech:
Stavebnictví a reality
Pozice:
Technik ve stavebnictví
Lokalita:
Jeseník
Zveřejnil:
Úřad práce Jeseník
Může se Vám hodit:
Technik ve stavebnictví Jeseník

Volné pracovní místo Kontrolor

19.12.2015
TOUAX s.r.o.
Místo pracoviště
236, Supíkovice, 790 51, Supíkovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Třísměnný provoz

Popis pracovní nabídky

AKTUALIZACE 18.12.2015!
První kontakt osobní !!!

Kvalifikační požadavky:

  • min. SŠ (stavební nebo strojírenské)
  • nadstandardní znalost čtení výkresové dokumentace a postupů měření
  • zkušenosti se zakázkovou výrobou velkou výhodou
  • pečlivost, důslednost
  • komunikační dovednosti, vyjednávací schopnosti
  • znalec ČSN a EN stavebních norem
  • MS Office (Excel, Office)
  • min. 5 let praxe v oboru (ideálně stavební činnost)
  • znalost ISO 9001, ISO 14001
  • časová flexibilita

Doplňující informace:

  • smlouva na dobu určitou s možností prodloužení
  • hrubá mzda 27 000Kč (fixní mzda + variabilní)

Náplň pracovní pozice:

  • vedení a kontrola průběžných výstupů
  • sledování stavu kvality zakázek v průběhu výroby
  • sledování dodržování pracovních postupů
  • řešení reklamací, vyplňování reportů
  • zlepšování procesů kontrol ve výrobě
  • návrhy řešení výsledků kontrolních zjištění

Pracovní doba:

  • ranní 6:00 – 14:00, odpolední 14:00 – 22:00, noční 22:00 – 6:00

Místo výkonu práce: TOUAX s.r.o. , Supíkovice č.p. 236,790 51 Supíkovice

Zaměstnanecké výhody:

- příspěvek na stravování, zaškolovací program, materiál za nákupní ceny

- docházkový bonus – den volna za každé 3 měsíce bez nemoci

Zájemci se mohou hlásit:

  • osobně na pracovišti zaměstnavatele Supíkovice č.p. 236, 790 51 Supíkovice