Volné pracovní místo  Kontrolor/ka kvality

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 15 500–19 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

KONTROLOR/KA KVALITY
Požadujeme: ochotu pracovat na směny, dobrý zrak (brýle nejsom překážkou), flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost
Náplň práce:nenáročná vizuální kontrola kvality malých plastových a kovových dílů v automobilovém průmyslu, kontrola kvality pomocí kalibru, odstraňování a evidence nekvalitních výrobků
Nabízíme: Hodinová sazba: 100,-Kč/hod. 3směnný provoz, 8 hod. směny (ranní, noční, odpolední) zajímavé finanční ohodnocení, příplatky dle zákoníku práce, možnost kariérního růstu
zázemí stabilní společnosti, přátelský kolektiv
První kontakt: V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář Do předmětu emailu prosím uveďte "PRÁCE ROŽNOV POD RADHOŠTĚM". Nechodit na pracoviště osobně. Osobní pohovor možný jenom na základě předchozí telefonické domluvy.
ov.24.10.2016

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016