Volné pracovní místo  Kontrolor/ka kvality

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
  • vstupní kontrola surovin, materiálů, polotovarů a dalších komponentů a jejich dokladů
  • vypracování protokolů o jejich jakosti a rozhodování o použití a s tím související uplatňování reklamací
  • účast na tvorbě vnitřních norem jakosti a kvality
  • provádění, zajišťování a metodické řízení mezioperační kontroly polotovarů, výrobků nebo jiných komponentů v průběhu výrobních, provozních nebo jiných procesů i výstupní kontroly hotových produktů
  • koordinace výstupní a mezioperační kontroly včetně rozhodování o opravách, vyřazení z procesu či o zastavení expedice a o dalším použití nekvalitních výstupů
  • sledování vlivů působících na jakost a kvalitu a navrhování opatření k zajištění požadované kvality
  • vypracovávání plánů kontroly, protokolů a jiných dokumentů o výsledcích kontroly, vedení evidence jakosti
  • spolupráce při řešení reklamací, při řešení nápravných opatření zákaznických a interních reklamací a při snižování zmetkovitosti

Požadujeme: - SŠ vzdělání s maturitou, strojírenské/technické zaměření výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • zkušenosti se SAP výhodou
  • znalost AJ výhodou
  • praxe na obdobné pozici a znalost systému jakosti výhodou
  • samostatnost, důslednost, přesnost, flexibilita, práce v týmu, komunikativnost, schopnost učit se

Benefity

  • Jiné výhody - Příspěvek na životní/penzijní připojištění, sick days a další výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc - 25 dní

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016