Volné pracovní místo  Konzultant dobrovolnických aktivit region Morava a Slezsko

Lokalita Ostrava
Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 28 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce : Moravskoslezský kraj
Způsob prvního kontaktu : e-mailem - použijte odpovědní formulář
Kontaktní osoba : paní Jitka Matoušková
Upřesňující informace :
Jsme Fond dalšího vzdělávání, příspěvková organizace MPSV. Právě hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici:
KONZULTANT DOBROVOLNICKÝCH AKTIVIT REGION MORAVA A SLEZSKO (ÚVAZEK 0,5)
pro účely realizace projektu "Dobrovolnictví ve veřejné správě" (registrační číslo projektu: CZ.03.3.X/0.0/0.0/15_018/0005458)

Projekt Dobrovolnictví ve veřejné správě připravuje a ověřuje systém dobrovolnických programů v rámci veřejné správy jako inovačního nástroje informálního učení zaměstnanců, který zvyšuje efektivitu zapojené organizace, blahodárně působní na organizační kulturu a podporuje vzájemnou spolupráci. V rámci projektu budou nastavovány a realizovány dobrovolnické programy pro zaměstnance veřejné správy na míru každému zapojenému subjektu.

Požadujeme:
o Min. SŠ vzdělání s maturitou
o Min. 2 roky praxe v oblasti koordinace lidských zdrojů, zkušenosti v oblasti koordinace dobrovolnických a neziskových aktivit nebo veřejné správy vítány
o Výborné komunikační schopnosti a dovednosti (verbální i písemné)
o Vstřícné a profesionální vystupování
o Velmi dobré organizační schopnosti, pečlivost, flexibilitu
o Zodpovědný a proaktivní přístup
o Schopnost řešit stresové a nenadálé situace
o Ochotu cestovat pravidelně v rámci svěřeného regionu (Morava a Slezsko)
o Občanskou bezúhonnost
o Dobrou uživatelskou znalost MS Office (zejména Word, Excel a Outlook)
o Zkušenost v oblasti koordinace dobrovolnictví výhodou

Náplň práce:
o Osobní komunikace se zapojenými subjekty veřejné správy (obecní a krajské úřady) ve svěřeném regionu
o Osobní komunikace se zaměstnanci subjektů veřejné správy ve svěřeném regionu
o Osobní komunikace s dobrovolnických centry, neziskovými a příspěvkovými organizacemi ve svěřeném regionu
o Získávání zpětné vazby od účastníků projektu
o Poskytování poradenství v oblasti dobrovolnictví
o Administrativa spojená s realizací projektu a práce s informačním portálem projektu

Nabízíme:
o Poloviční pracovní úvazek
o Pracovní smlouvu na dobu trvání projektu (květen 2019)
o Odpovídající a motivující mzdové ohodnocení (organizace nepodléhá nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě)
o Možnost podílet se na realizaci zajímavého projektu podpořeného z fondů EU
o Práci v příjemném kolektivu
o Pružnou pracovní dobu
o Možnost využití práce z domova
o 5 týdnů dovolené
o Indispoziční volno (tzv. sick days)
o Stravenky
o Pracoviště se sídlem v Olomouci, Brně či Zlíně
Nástup: 1. 2. 2017 nebo dle dohody
Přihlášku do výběrového řízení obsahující strukturovaný profesní životopis (včetně kontaktních údajů) a motivační dopis zasílejte v elektronické podobě na adresu použijte odpovědní formulář (do předmětu uveďte "Konzultant dobrovolnických aktivit regionu Morava a Slezsko"), případně ji předložte v tištěné podobě na recepci FDV, a to nejpozději do 25. 1. 2017.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - znalost MS Office (Word, Excel a Outlook)

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.2.2017 do 31.5.2019