Volné pracovní místo  KONZULTANT/-KA ZÁKAZNICKÉ LINKY

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 14 000–31 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

KONZULTANT/-KA ZÁKAZNICKÉ LINKY
  • PP na dobu určitou 1 rok, poté prodloužení; také možnost spolupráce na DPP; plný nebo zkrácený úvazek (40/35/30 hod. týdně); nástup únor 2017
  • Náplň práce: Odbavování příchozích hovorů na zákaznické lince pro důležitého partnera (ČEZ). Pouze pasivní telemarketing. Stávající zákazníci volají na zákaznickou linku s požadavky, které konzultant pomáhá vyřešit. 14 denní intenzivní školení.
  • Požadujeme: pečovatelský přístup, chuť do práce, znalost práce s PC
  • Nabízíme: stravenky, zdravotní volno, odměna za dobrou docházku, odměna při pracovních a životních výročích, možnost volby poměru fixní a variabilní složky mzdy, firemní akce
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky i pro OZP.
  • V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017 do 31.1.2018