Zařazeno v oborech:
Telekomunikace
Pozice:
Spojový manipulant
Lokalita:
Bruntál
Zveřejnil:
Úřad práce Bruntál
Může se Vám hodit:
Spojový manipulant Bruntál

Volné pracovní místo Konzultant pro firemní klienty

8.6.2016
LogiCall Česká republika, s.r.o.
Místo pracoviště
Čsl. armády 808/43, Pod Cvilínem, 794 01, Krnov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce – Krnov
Hledáte jistotu dlouhodobého zaměstnání na hlavní pracovní poměr?
Jste svědomití a dokážete samostatně plnit svěřené úkoly?
Těší vás práce v čistém a příjemném pracovním prostředí?
Pak se vám u nás bude líbit!

NÁPLŇ PRÁCE:
telefonická komunikace se zákazníky klientů LogiCall
informování o produktovém portfoliu klientů
prodej produktů klientely LogiCall
POŽADUJEME:
příjemný projev, komunikativnost
základní prodejní dovednosti
uživatelskou dovednost na PC
energii, nadšení a vytrvalost
samostatnost a odpovědnost

NABÍZÍME:
progresivní finanční ohodnocení
pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení
možnost kariérního růstu a osobního rozvoje
příspěvek na stravování – stravenky
příspěvek na kurz cizího jazyka
pitný režim, zázemí k odpočinku
firemní akce a školení
příjemné pracovní prostředí

Životopis zasílejte na email: poslat email
do předmětu uveďte text: „Portál MPSV – Konzultant pro firemní klienty“. K životopisu prosím připojte svou aktuální fotografii, přispějete tím k osobnější rovině jednání, děkujeme."
Z: 22.1.2016 A: 1.4.2016