Volné pracovní místo  Konzultant prodejny Vodafone České Budějovice

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 22 000–25 000 Kč / měsíc

Společnost ATODA ve spolupráci s Vodafone Czech Republic, a.s. hledá prodejce na pobočku do IGY centra v Českých Budějovicích.

Vaše pracovní náplň:

  • Reprezentovat společnost Vodafone a aktivně nabízet služby zákazníkům
  • Poskytovat veškerou péči, (fokus business) a technickou podporu pro klienty Vodafone
  • Přijímat a vyřizovat reklamace a s tím spojenou administrativu
  • Pomáhat s výběrem telefonů a aplikací pro zákazníka
  • Dosáhnout stanovených cílů v množství prodaných služeb
  • Zajistit plynulý chod na prodejně a mít za cíl především spokojeného zákazníka

Co od Vás očekáváme:

  • Perfektní komunikační a reprezentativní dovednosti
  • Schopnost dokázat se orientovat v přáních nebo problémech zákazníka
  • Příjemné vystupování, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Rozumět světu telekomunikací, novinkám, aplikacím, nabídce mobilních telefonů
  • Pro – aktivitu, se seberealizovat na své pozici
  • Asertivitu, zvládání negativních emocí, vytrvalost
  • Výborná znalost práce na PC - (Microsoft Office) samozřejmostí
  • Zkušenosti v oblasti aktivního prodeje či zákaznického servisu důležitým předpokladem pro výběrové řízení
  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou

Životopisy včetně motivačního dopisu zasílejte na adresu použijte odpovědní formulář nebo volejte na tel: použijte odpovědní formulář .

Požadovaná znalost jazyků

  • Čeština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 6.3.2017 do 31.3.2018