Volné pracovní místo  KOORDINÁTO/KA a sociální pracovnice/pracovník služby podpora samostatného bydlení

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Popis pracovní pozice:
-vede tým asistentů sociální služby podpora samostatného bydlení
-koordinuje služby dle potřeb klientů sociální služby podpora samostatného bydlení
-vykonává sociální práci, poskytuje sociální poradenství v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění
  • vede jednání se zájemci o službu, rodinnými příslušníky klientů, jejich opatrovníky, veřejnými institucemi
-vede a zpracovává osobní dokumentaci klientů služby podpora samostatného bydlení
-zpracovává Smlouvy o poskytování sociální služby
-podporuje klienty služeb v oblasti naplňování jejich práv a oprávněných zájmů
Požadujeme:
  • ukončené vysokoškolské vzdělání (Mgr., Bc.), popřípadě vyšší odborné (Dis.) v oboru sociální práce nebo v příbuzných oborech dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách v platném znění
  • splnění osobnostních předpokladů – organizační schopnosti, schopnost komunikace s lidmi s mentálním znevýhodněním, schopnost pracovat v týmu, odpovědnost, svědomitost, odolnost vůči stresu, motivace a chuť pracovat s lidmi s mentálním znevýhodněním, respekt k jejich právům a dodržování morálních hodnot
Nabízíme:
-rozvoj profesních dovedností formou kvalitního vzdělávání
-možnost podílet se na dalším rozvoji organizace
-práci v kreativním týmu

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2017