Volné pracovní místo  Koordinátor cílové skupiny

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 17 000–21 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: náměstí 9. května č.p. 4, Moravský Beroun.
Předpoklady pro přijetí uchazeče: Fyzická osoba (státní občan ČR, cizí státní příslušník s trvalým pobytem na území ČR), svéprávná, bezúhonná, ovládá jednací jazyk.
Požadavky: Ukončené středoškolské vzdělání, znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B.
Náplň práce: Koordinace komunitní práce a cílové skupiny osob, poradenství, moderování aktivit komunitního centra, organizační a materiální zabezpečení aktivit komunitního centra, spolupráce s komunitním pracovníkem.
Nutno doložit přihlášku do VŘ + doklady uvedené ve vyhlášeném výběrovém řízení.
Kontakt možný osobně, telefonicky (pracovní dny) nebo mailem.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - stravenky
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 20.2.2017 do 31.12.2020