Volné pracovní místo  Koordinátor/ka nákupu a skladu

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 35 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Možnost práce z domu (homeoffice).

Náplň práce:
vyjednávání s dodavateli, nákup výrobního materiálu, optimalizace skladových zásob, aktivní spolupráce zejména s oddělením inženýringu a výrobou, organizace chodu skladu, vedení 2členného týmu, možnost zlepšovat chod oddělení a uplatnit nové nápady, související administrativa, reportování a práce s daty, vedení dokumentace a podkladů pro účetní evidenci

Požadavky:
SŠ vzdělání technického směru; logické myšlení, rozhodnost, vytrvalost, vyjednávací a komunikační dovednosti, schopnost stanovit priority, schopnost domluvit se anglicky, dobrá znalost práce na PC, MS Office, řidičský průkaz sk. B, praxe na obdobné pozici výhodou (není podmínkou)

Zájemci se mohou hlásit:

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Podnikové stravování - dotované stravování v závodní kantýně
  • Dovolená navíc - 25 dnů dovolené
  • Zvláštní prémie - 13.plat
  • Jiné výhody - příspěvek na penzijní připojištění,dotovanou Multisport kartu,firemní akce

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.6.2024

Máte zájem o nabídku Koordinátor/ka nákupu a skladu?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Martina Davidová z Astron Buildings s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Koordinátor/ka nákupu a skladu

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.