Volné pracovní místo  KOORDINÁTOR/KA ZAKÁZEK

Firma P-N s.r.o.
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 25 000–32 000 Kč / měsíc

Jsme jihočeská překladatelská agentura s aktivní působností na trhu přes 10 let. Převážným, ale nikoli výhradním zaměřením, jsou překlady technického charakteru, překlady návodů, dokumentací, brožur, www i marketingových materiálů včetně jejich grafických a typografických úprav. Standardně překládáme všechny evropské jazyky, ale máme za sebou i zakázky s exotičtějšími jazykovými kombinacemi (např. čínština, arabština). Pracujeme s odhodláním a stavíme na dlouhodobých partnerských vztazích, o čemž svědčí celá řada našich spokojených zákazníků.
Náplň práce:
  • příjem zakázek a koordinace zakázek, evidence zakázek, komunikace s klienty,
  • spolupráce s překladateli, zadávání zakázek,
  • správa databáze stávajících překladatelů a nábor nových,
  • interní typografické zpracování dokumentů, základní grafika,
  • příležitostné pochůzky při řešení (např. soudní překlady, pošta).
Požadujeme:
  • velmi dobrá znalost MS Word, Excel, dobrá uživatelská znalost práce na PC, otevřenost novým technologiím, ochota učit se novým věcem a dále se rozvíjet,
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem (min. B2), další jazyk výhodou (DE, RU, FR, ES),
  • dobré organizační a komunikační schopnosti, schopnost přizpůsobit se občasným návalům práce, stabilita,
  • pečlivost, spolehlivost, odpovědnost,
  • příjemné vystupování a snaha o vytváření dobrého pracovního prostředí.
Nabízíme:
  • různorodou a zajímavou práci,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • možnost kariérního růstu.
Kontakt: e-mailem.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyšší odborné vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 12.3.2024

Máte zájem o nabídku KOORDINÁTOR/KA ZAKÁZEK?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Karolína Cahyna z P-N s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku KOORDINÁTOR/KA ZAKÁZEK

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.